Serbian flag English flag
Pozovite nas: +381 24 670 970
1st avg 2015 | by: Tomica Rafai

Prezime i imeGodina rođenja i smrti
Jung József1823-12.04.1903
Stern Éva1811-10.01.1906
Dr. Jung Sánuelné rođ. Weisner Berta1879-02.12.1917
Pollák József1848-10.08.1930
Dr. Jung Sámuel1854-20.05.1936
Elvira Jung1907-1938
Pollák Jozsefné rođ. Jung Amália1853-1944

DSCF0151DSCF0223

Ostavite odgovor

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena

*

Kalendar